Vždy čerstvé!

Ryby lovíme každý a díky tomu ručíme za jejich čerstvost a nejvyšší kvalituRybky – pstruhy, siveny, kapříky, candáty, jesetery, líny a další udržujeme v jejich přirozeném vodním prostředí. Do prodejních haltýřů – což jsou zase vodní nádrže, ale s omezeným objemem je přelovujeme na základě obvyklé poptávky našich odběratelů – místních restaurací, penziónů, hotelů, ale převážně drobných kupujících, milujících čerstvou rybu, kdy si vzpomenou. Na objednávku je poté vylovíme a připravíme k prodeji – jen tolik kolik se jich za den prodá.
Novinkou je otevření speciální linky na zpracování ryb, díky které zájemci obdrží již vykuchanou rybu na ledu v polystyrenové vaničce. Pro zpestření dodáváme i omezený sortiment čerstvých chlazených mořských ryb. Norské lososy dovážíme vždy na víkend, stejně jako pražmy, mořské vlky a další dary moře. Naší specialitou jsou výtečné uzené ryby – pstruzi, siveni, lososi – vyuzené jsou dokonalé.
 Konzumace čerstvých ryb se doporučuje minimálně jednou týdně a díky našemu chovu je rybí maso dostupné po celý rok. Máme otevřeno denně a obvyklý počet rybek máme stále ihned k převzetí. Při větší potřebě je vhodné poslat SMS, nebo e-mail a objednat kolik a jakých rybek Vám máme připravit. Po dohodě lze zajistit prodej i mimo obvyklou otevírací dobu.